Besplatne "fjerske" autobusne linije
Organizator ovogodišnje Rabske fjere po redu, u dogovoru sa lokalnim auto prijevoznikom Arriva Rab, Autotrans d.o.o., ponovno je dogovorio u dane Rabske fjere 25, 26, i 27. srpnja izvanredne pojačane, besplatne linije, a čiji je red vožnje prilagođen manifestaciji.
Prijevoznik osigurava točan i uredan red vožnje, a organizator je ponudio svim žiteljima otoka i njihovim gostima kvalitetniji dolazak na Rabsku fjeru, besplatnim prijevozom na linijama po otočnim odredištima.
Polasci autobusa su sa kolodvora Rab i zadnje autobusne stanice po otočnim mjestima
Iskoristite ovu pogodnost i ponudite ju svojim gostima.
Vozni red besplatnih "Fjerskih" linija po destinacijama:
Lopar – S.Draga – Rab Rab – S.Draga – Lopar
19:00 18:30
19:45 19:15
20:00 19:30
21:00 20:30
23:00 22:30
01:00 00:30
02:00 01:30
03:00 02:30
Kampor – Rab Rab – Kampor
19:00 18:45
20:20 20:00
Suha Punta – Rab Rab – Suha Punta
19:10 19:00
20:30 20:20
Kampor – Rab Rab – Suha Punta – Kampor
01:00 00:40
02:00 01:40
03:00 02:40
Mišnjak – Barbat – Rab Rab – Barbat – Mišnjak
19:40 19:20
23:20 23:00
Barbat – Banjol – Rab Rab – Banjol – Barbat
20:55 20:40
00:30 00:15
01:30 01:15
02:30 02:15
Dumići– Rab Rab – Dumići
19:00 18:45
00:45 00:30
01:00 01:30
Vidimo se na Rabskoj fjeri!